18.154.22 - H2020-ESA-038 GNSS EVOLUTIONS SCIENCE ACTIVITIES - CALL FOR IDEAS

Publication Date: 17-SEP-18

Program ref.: H2020 (Indust. Cost)
Tender Type: C
Quarter: 183
Tender Status: INTENDED
Price Range: > 500 KEURO
Budget Ref.: E/0350-10 - H2020 (Indust. Cost)
Proc. Prop.: NO
Special Prov.: BE+DK+FR+DE+IT+NL+ES+SE+CH+GB+IE+AT+NO+FI+PT+GR+LU+CZ+RO+PL+BG+HR+CY+EE+HU+LV+LT+MT+SK+SI
Establishment: ESTEC
Directorate: Directorate of Navigation
Department: Strategy and Programme Department
Division: GNSS Evolution Programme & Strategy Div.
Responsible: Manteiga Bautista, Miguel
Industrial Policy Measure: N/A - Not apply

H2020-ESA-038 GNSS EVOLUTIONS SCIENCE ACTIVITIES - CALL FOR IDEAS. Develop ideas for basic scientific research relevant to Galileo/EGNOS and its evolutions, through a call, open to any scientific area related to fundamental scientific research that may benefit the future generations of European GNSS systems.

W razie pytań prosimy o kontakt z Polską Agencją Kosmiczną pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub bezpośrednio z Europejską Agencją Kosmiczną pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.