• Cosmic Hub - banner top

O Cosmic HUB

Cosmic Hub to nowoczesna przestrzeń w centrum Warszawy dla przedsiębiorców, pasjonatów, start-upów i innowatorów. Została stworzona w celu zacieśnienia współpracy i umożliwienia wspólnego rozwiązywania problemów.

W Cosmic Hub przedsiębiorcy mogą liczyć na wsparcie mentorów i ekspertów z zakresu technologii kosmicznych i akceleracji startupów. Inspiracją dla społeczności Cosmic Hub są także comiesięczne spotkania poświęcone  przecięciom  w branży kosmicznej i na styku różnych sektorów (np. IT i kosmos). W ramach Cosmic Hub  odbywają się także szkolenia, warsztaty i konferencje poświęcone nowym technologiom, problemom i wyzwaniom, które można wspólnie podjąć. Konsultacje ekspercko-biznesowe , możliwość zaangażowania ekspertów z ESA czy GSA to odpowiedź na częste problemy młodych firm, start-upów lub tych, które chcą zmienić profil swojej działalności.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.