• Banner PERASPERA

SENER Polska sp. z o.o.

www.sener.pl

Spółka powstała w 2012 r. jako polski oddział międzynarodowej grupy SENER. Firma skupia się na tworzeniu innowacyjnych rozwiązań z zakresu inżynierii kosmicznej dla ESA, NASA oraz ESO. Firma specjalizuje się w dwóch obszarach inżynierii mechanicznej:
  • mechanizmy rozkładające i przytrzymujące siłowniki liniowe i obrotowe, mechanizmy blokujące i zwalniające – do transportu pojazdów kosmicznych w ładowniach rakiet nośnych oraz późniejszego rozłożenia paneli słonecznych, anten i instrumentów pomiarowych,
  • urządzenia do montażu satelitów – służą m.in. do precyzyjnego przemieszczania satelity w celu umożliwiania dostępu technikom oraz transportu do komór testowych i ładowni.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.