PIAP Space sp. z o.o.

Pełna nazwa podmiotu PIAP Space sp. z o.o.
Skrócona nazwa podmiotu PIAP Space
Rok założenia 2017-02-03
Forma własności publiczna
Słowa kluczowe nauka i badania, urządzenia dla obiektów kosmicznych, podsystemy obiektów kosmicznych
Opis Dzialalnosci PIAP Space jest firmą typu spin-off działającą w sektorze inżynierii kosmicznej i satelitarnej, założoną przez Instytut PIAP. Nasza firma specjalizuje się w następujących dziedzinach: robotyka, automatyka i mechanika. Rozwijamy i oferujemy technologie i produkty w obszarze: ramion robotycznych i efektorów końcowych służących do przechwytywania i serwisowania satelitów. Oferujemy również usługi w obszarze projektowania i wykonania MGSE, oraz struktur i mechanizmów do satelitów.
Opis Dzialalnosci En PIAP Space is a spin-off company for space industry activities, set up by PIAP Institute. Our company specialize in: robotics, automatics and mechanics. . We develop and offer technologies and products in areas like: Robotics Arms and End-Effectors for on Orbit Satellite Servicing. We offer services in the area of design and manufacturing of MGSEs, structures and mechanisms for satellites.
Strona www http://piap-space.com/
E-mail office@piap-space.com
Ulica i numer budynku / lokalu Al. Jerozolimskie 202
Kod pocztowy, poczta 02-486 Warszawa
Miejscowość Warszawa
Województwo mazowieckie
Numery telefonów kontaktowych +48228740395

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.