• SKK - banner top

Warsztaty

Warsztaty z planowania i operacji misji kosmicznych

W ramach konferencji odbędą się wykład i warsztaty z planowania i operacji misji kosmicznych (tylko dla zarejestrowanych).

Wykład wprowadzi uczestnika w cykl życiowy misji kosmicznych ESA, oraz w dwóch jego częściach skupi się na głównych elementach tego cyklu - projektowaniu oraz operowaniu misją zgodnie z praktykami ESA oraz standardami ECSS. Dwie części wykładu są przeplecione warsztatami z Concurrent Design Engineering oraz analizy anomalii operacyjnej.

Warsztaty odbędą się w sobotę, 28 listopada 2020 r. w godz. 9:00 – 10:30 w formule zdalnie. Zakwalifikowani uczestnicy zostaną poinformowani pocztą elektroniczną.

obraz

Prowadzący: Dominik Marszk (ESA) 

Od 4 lat pracownik Europejskiego Centrum Operacji Kosmicznych ESA/ESOC w Darmstadt pod Frankfurtem nad Menem. Absolwent Inżynierii Systemów Mikroelektronicznych na PG WETI. Zajmuje się naziemnymi oraz pokładowymi systemami informatycznymi.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.