POLSA na ILA Berlin Air Show 2016

Polska Agencja Kosmiczna po raz pierwszy uczestniczyła w Międzynarodowych Targach ILA Berlin Air Show, które odbyły się w dniach 1-4 czerwca 2016 r. w Berlinie.
POLSA Warszawa

Udział w imprezie był okazją do spotkań z przedstawicielami narodowych agencji kosmicznych oraz rozmów z przedsiębiorcami o wyzwaniach związanych z rozwojem polskiego sektora kosmicznego.

Polska Agencja Kosmiczna zaprezentowała się na stoisku wystawienniczym wspólnie z Województwem Podkarpackim, Miastem Rzeszowem oraz Stowarzyszeniem „Dolina Lotnicza”. Stoisko było zlokalizowane w hali nr 3, w której wystawcami było również Ministerstwo Obrony Narodowej oraz zagraniczne firmy i podmioty z sektora lotniczego i wojskowego.

Podczas oficjalnego otwarcia stoiska Prezes Marek Banaszkiewicz przedstawił główne obszary działalności Agencji. Prezes oraz Wiceprezes ds. Obronnych płk Piotr Suszyński i reprezentanci Departamentu Projektów Obronnych i Departamentu Strategii i Współpracy Międzynarodowej odbyli w czasie targów szereg ciekawych rozmów z przedstawicielami polskich i międzynarodowych firm z sektora kosmicznego. Miały również miejsce spotkania z reprezentantami narodowych agencji kosmicznych.

ILA Berlin Air Show 2016 - to największa tegoroczna impreza sektora lotniczego i kosmicznego w Europie. Targi zgromadziły ponad 1000 wystawców z 37 krajów i około 150 tys. odwiedzających. Impreza została zorganizowana przez BDLI (German Aerospace Industries Association) i Messe Berlin GmbH.

POLSA na ILA Berlin Air Show 2016

Oficjalne przemównia

link
POLSA na ILA Berlin Air Show 2016

Stoisko cieszyło się dużą popularnością wśród zwiedzających

link
POLSA na ILA Berlin Air Show 2016

Rozmowy przedstawicieli POLSA

link
POLSA na ILA Berlin Air Show 2016

Spotkania z przedstawicielami branży (pierwszy od prawej prof. Marek Banaszkewicz - Prezes POLSA)

link
POLSA na ILA Berlin Air Show 2016

Przestrzeń wystawiennicza ILA Berlin Air Show 2016

link

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.