Konkurs ,,Moje Kosmiczne Wakacje” rozstrzygnięty!

Inicjatywa podjęta przez POLSA w partnerstwie gdańskim Hevelianum i Centrum Nauki Kopernik – Biurem Edukacji Kosmicznej ESERO Polska okazała się wielkim sukcesem. W konkursie wzięło udział ponad 2000 uczestników, którzy zgłosili około 1500 różnych prac – od opowiadań, rysunków po prezentacje multimedialne i amatorskie filmy.

Ich ilość, różnorodność oraz bardzo wysoki poziom przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Dlatego obrady Jury były sporym wyzwaniem. Ostatecznie udało się jednak wytypować zwycięzców i przyznać nagrody.

Zdobywcami nagród pierwszej kategorii, zestawów książek oraz pakietów voucherów do Centrum Nauki Kopernik lub Centrum Hevelianum, są:

- Borys Saniuta
- Wiktor Mitkiewicz
- Maria Franaszek
- Filip i Damian Łukasiak
- Zuzanna Gawlak
- Antoni Zegarski i Zofia Piekarska
- Krzysztof Twardzik, Wojciech Grzyśka, Karol Grzegrzułka i Jan Żemła
- Aleksander Sidorczyk i Wojciech Ekiel
- Alicja Bugiera i Wiktoria Izydorczyk
- Julia Cieślikowska

Zdobywcami nagród drugiej kategorii, czyli zestawów książek, są:

- Karolina Pilar
- Pola Wełna
- Tymon i Juliusz Kawa
- Hanna Zaleta i Antonina Madajewska
- Nikodem Zoń
- Antoni Lisiecki
- Jakub Cybura
- Blanka Hoffmann
- Aleksander Klimaszewski
- Kornelia Kościelnicka
- Ida Tereszkiewicz
- Bartłomiej Woźniak
- Krzysztof i Jan Prudło
- Wanda Krupska
- Emilia Lichowicz
- Jan Śledź
- Aleksandra Chojecka
- Dominik Pach
- Zofia Janik
- Mateusz Majos

Z laureatami POLSA będzie kontaktować się indywidualnie. W najbliższych tygodniach pojawi się też informacja o uczestnikach dodatkowo wyróżnionych w konkursie. Już wkrótce rozpoczniemy również publikację wybranych prac.

O wyróżnieniach poinformujemy w ciągu najbliższych tygodni. Jeśli chodzi o wysyłkę dyplomów i gadżetów dla wszystkich ponad 2000 uczestników, serdecznie prosimy o wyrozumiałość i chwilę cierpliwości, prawdopodobnie wysyłka odbędzie się w grudniu.

Serdecznie dziękujemy i gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim, którzy wzięli udział!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.