Zapraszamy na kolejne spotkanie na temat kosmosu w ramach #ThursdayGathering

11 marca br. godz. 17:00 - 20:00 zapraszamy na kolejne spotkanie online na temat kosmosu w ramach  cyklu Thursday Gathering, organizowanym przez Venture Café Warsaw Foundation w CIC Warsaw gdzie znajduje się nasz Kosmiczny Hub.


W jaki sposób jeden z najszybciej rozwijających się sektorów świata może osiągnąć swój potencjał? Jak Health Tech będzie dalej ewoluować? Jak możemy wspierać ludzi w poprawie ich samopoczucia? Tym razem skupimy się na technologiach opracowanych w celu usprawnienia wszystkich aspektów systemu opieki zdrowotnej oraz pozytywnych koncepcjach związanych z dobrostanem społecznym i emocjonalnym jednostek i społeczności.
 
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Health Tech & Well-Being, poznać przedstawicieli tego sektora i ich rozwiązania, nie możesz przegapić tego wydarzenia! Dołącz już 11 marca do największego cyklicznego spotkania ekosystemu innowacji w Warszawie. Na cotygodniowych wydarzeniach Thursday Gathering omawiamy bieżące trendy, problemy i wspólnie odkrywamy rozwiązania, które mogą zmienić świat na lepszy. 
 
Zainteresowany/-a? Zarejestruj się tutaj! http://www.venturecafewarsaw.org/tg046/
 
Naszymi gośćmi będą: Rajmund Ireneusz Martyniuk, Jolanta Piątkowska, Growth Advisors, Ewa Stelmasiak, The Wellness Institute, Edyta Kocyk, SIDLY, Jacek Konieczny, GenePlanet, Aleksandra Woźniak, Arkadiusz Kołodziej, Ignacy Górecki, Polskie Towarzystwo Astrobiologiczne, Adam Dąbrowski, Polska Agencja Kosmiczna, Invento Capital, ForLogistic, Klub Aktywnych, HearMe, Calmsie, Healthly.
Wydarzenie odbywa się na naszej wirtualnej platformie: www.venturecafewarsaw.org/virtual.
Link będzie aktywny od godz. 16:00 dnia, w którym odbywa się wydarzenie.
Udział jest całkowicie bezpłatny. Do zobaczenia! 

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.