Warsztaty z zarządzania studenckimi projektami kosmicznymi

24 marca 2021 r. zapraszamy na Warsztaty z zarządzania studenckimi projektami kosmicznymi organizowane przez Polską Agencję Kosmiczną i Politechnikę Gdańską.

Skierowane są dla osób, które realizują swoje projekty kosmiczne oraz dla tych, którzy planują je w przyszłości. Warsztaty poprowadzą praktycy: Adam Dąbrowski z Polskiej Agencji Kosmicznej i Politechniki Gdańskiej, Jędrzej Kowalewski i Mikołaj Podgórski z firmy Scanway oraz Adrianna Graja z Politechniki Wrocławskiej. Prowadzący są także członkami polskich zespołów programu REXUS organizowanego przez Europejską Agencję Kosmiczną.

W programie m.in.:

  1. Inżynieria wymagań: wymagania, weryfikacja;
  2. Zarządzanie zespołem: WBS, Gantt, praktyczne wskazówki;
  3. Przygotowywanie dokumentacji;
  4. Aplikowanie do programów ESA Education: jakie są programy + pisanie proposali;
  5. Wprowadzenie do ECSS?
  6. Czym się różni praca w firmie sektora kosmicznego od projektu studenckiego? 

Warsztaty odbędą się 24 marca 2021 r. w godz. 9 – 14 na platformie MS Teams.

Wymagana jest wcześniejsza rejestracja w poniższym formularzu:

 

Formularz zgłoszeniowyEwentualne dodatkowe pytania dotyczące rejestracji prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.