Bezpieczna łączność satelitarna - zapraszamy do udziału w drugiej sesji z serii spotkań dedykowanych projektowi ENTRUSTED

25 maja 2021 r., w godzinach 10:00-12:00, kontynuując serię spotkań dedykowanych projektowi ENTRUSTED Polska Agencja Kosmiczna zaprasza do udziału w wydarzeniu mającym na celu przybliżenie tematyki projektu, a szczególnie realizowanymi badaniami ankietowymi. W ramach drugiego spotkania informacyjnego przewidziano  sesję przeznaczoną na wsparcie użytkowników i potencjalnych użytkowników w wypełnianiu formularza ankiety, podczas którego eksperci z POLSA odpowiedzą na Państwa pytania.

Polska Agencja Kosmiczna z końcem kwietnia rozpoczęła badania ankietowe, skierowane do użytkowników i potencjalnych użytkowników programu GovSatCom. Działania te są prowadzone w całej Unii Europejskiej w ramach projektu ENTRUSTED, w którym uczestniczy POLSA, Projekt wesprze wskazanie i ustalenie niezbędnych działań, które wypełnią luki pomiędzy istniejącymi bezpiecznymi możliwościami łączności satelitarnej SATCOM, a wymaganiami użytkowników rządowych.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami prezentowanymi podczas pierwszego spotkania informacyjnego opublikowanymi w aktualnościach na stronie POLSA --> Spotkanie informacyjne projektu ENTRUSTED - relacja.  

 

W celu rejestracji udziału w spotkaniu, prosimy o wypełnienie poniższego formularza do poniedziałku (24.05.2021) do godziny 14:00.

 

Formularz zgłoszeniowy 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.