POLSA na Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego w Kielcach

W dniach 7-10 września br. przedstawiciele Polskiej Agencji Kosmicznej brali udział w 29 Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego MSPO w Kielcach. Na przygotowanym na ten cel stoisku prezentowały się, oprócz POLSA, naukowe i komercyjne podmioty sektora kosmicznego.

Swoje osiągnięcia przedstawiły: Adaptronica Sp.z o.o., Cilium Engineering, Cloudferro Sp.z o.o., SatRevolution S.A., Sieć Badawcza Łukasiewicz, Space Forest Sp.z o.o., Syderal Polska Sp.z o.o., WiRan Sp.z o.o.

Oprócz eksponatów, makiet, modeli na stoisku POLSA prezentowane były również materiały multimedialne i materiały promocyjne (ulotki, katalogi, publikacje).

Podczas MSPO, na stoisku POLSA gościli krajowi jak i zagraniczni przedstawiciele reprezentujący różne sektory. Poruszano tematy związane min. z Krajowym Programem Kosmicznym oraz aktywnością POLSA w zakresie obronności i bezpieczeństwa. Gościem specjalnym był Minister Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak.

Przeprowadzono także spotkania z przedstawicielami: Ministerstwa Obrony Czech, Ambasady USA, MSZ, NCBR, przedstawicieli polskich sił zbrojnych, Leonardo Poland sp. z o.o., IBM Polska Sp. z o.o.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.