Spotkanie Grupy Wyszehradzkiej (V4) na Expo w Dubaju

Priorytety polityki kosmicznej oraz możliwości rozwoju w centralnej Europie to główne tematy panelu dyskusyjnego pomiędzy liderami sektora kosmicznego krajów Grupy Wyszehradzkiej (V4): Czech, Węgier, Polski i Słowacji, który odbędzie się 19 października br. w Pawilonie Polskim na Expo 2020 w Dubaju.

Uczestnicy i słuchacze będą mieć wyjątkową okazję, aby dowiedzieć się o inwestycjach i strategiach rozwoju sektora kosmicznego oraz priorytetach polityki kosmicznej w czterech krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Dodatkowo debacie towarzyszyć będzie prezentacja astrofotografii autorstwa fotografów z państw Grupy Wyszehradzkiej. Polski wkład zapewniło Hevelianum z  Gdańska. 

obraz

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.