Polska Agencja Kosmiczna na Pikniku Naukowym w Warszawie

W dniu 3 czerwca 2017 r. na Stadionie Narodowym odbyła się 21. edycja Pikniku Naukowego organizowanego przez Polskie Radio i Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.
POLSA Gdańsk

Wśród setek namiotów znalazło się wielu wystawców z kraju i zagranicy, swoje stoisko przygotowała też po raz pierwszy Polska Agencja Kosmiczna. PAK gościła na Pikniku dzięki uprzejmości Głównego Urzędu Miar i razem z tą instytucją dzieliła namiot.

Zainteresowani goście mogli obejrzeć prezentację multimedialną opisującą okoliczności powstania, cele i zadania realizowane przez PAK. Dla najważniejszych odwiedzających - dzieci i młodzieży szkolnej - PAK przygotowała upominki w postaci książki popularnonaukowej pt. "Jak to działa? Kosmos" autorstwa specjalisty Departamentu Edukacji, Przemysława Rudzia, który dla chętnych podpisywał książkę. Stoisko Polskiej Agencji Kosmicznej było chętnie odwiedzane przez uczestników Pikniku Naukowego.

Piknik Naukowy w Warszawie

Przemysław Rudź z Departamentu Edukacji PAK podpisuje książki własnego autorstwa pt. "Jak to działa? Kosmos"

link
Piknik Naukowy w Warszawie

Wspólne stoisko PAK i GUM odwiedziły setki uczestników

link

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.