Forum Sektora Kosmicznego 2016 pod patronatem POLSA

Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego wraz z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości organizuje Forum Sektora kosmicznego 2016, które odbędzie się w dniu 9 marca 2016 r. w warszawskim Centrum Nauki Kopernik. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Polska Agencja Kosmiczna.
POLSA Warszawa

Marcowa konferencja obejmować będzie sesję narodową i międzynarodową, a wśród prelegentów będą osoby z państwowej administracji, przemysłu i instytucji naukowo-badawczych, Europejskiej Agencji Kosmicznej, narodowych agencji z różnych krajów Europy. Spotkanie dedykowane jest przemysłowi, nauce i administracji, dlatego też możliwa będzie kompleksowa wymiana poglądów i rekomendacji. Podczas konferencji przewidzenie jest wystąpienie Prof. Marka Banaszkiewicza – Prezesa POLSA.

Ponadto, konferencja połączona zostanie z wystawą polskich osiągnięć w tym obszarze, w ramach której przedstawiciele przedsiębiorstw oraz instytutów naukowo-badawczych zaprezentują najciekawsze projekty, produkty oraz usługi, które powstały dzięki realizacji kontraktów dla Europejskiej Agencji Kosmicznej.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne. Jedynym warunkiem wzięcia udziału w Forum Sektora Kosmicznego 2016 jest rejestracja internetowa za pomocą formularza zgłoszeniowego, dostępnego na pod linkiem: http://space.biz.pl/formularz-rejestracyjny/.

link
Pobierz PDFProgram Forum Sektora Kosmicznego 2016
Program Forum Sektora Kosmicznego 2016

Forum Sektora Kosmicznego 2016 pod patronatem Prezesa POLSA

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.