Zarejestruj się w Bazie Konsultantów POLSA

Zapraszamy do zgłaszania swoich kandydatur do Bazy Konsultantów Polskiej Agencji Kosmicznej.

Poszukujemy ekspertów z różnych środowisk - nauki, przemysłu, administracji i edukacji, zainteresowanych nawiązaniem współpracy z Agencją w charakterze konsultantów.
POLSA Gdańsk

Agencja poszukuje wsparcia eksperckiego w związku ze swoją działalnością w zakresie m.in. doradztwa specjalistycznego, projektów edukacyjnych, ekspertyz technologicznych oraz wniosków i ogłaszanych konkursów.

Wszystkich zainteresowanych współpracą prosimy o dokonanie rejestracji i wypełnienie formularza zawierającego pytania m.in. o wykształcenie, doświadczenie zawodowe, osiągnięcia czy publikacje. Formularz rejestracyjny dostępny jest w języku polskim i angielskim. Dane wpisane do formularza można w każdej chwili modyfikować. Istnieje możliwość usunięcia swojego profilu z Bazy Konsultantów.

Zachęcamy do rejestracji i zapraszamy do współpracy z Polską Agencją Kosmiczną.

Rejestracja pod adresem

http://konsultant.polsa.gov.pl/

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.