Zapraszamy na międzynarodową konferencję "Dzień informacyjny sektora kosmicznego SPACE INFODAY 2016 - from Space to Earth".

Zaprezentowane zostaną źródła finansowania projektów i innowacji w sektorze kosmicznym, możliwości współpracy z ESA, konkursy oraz zasady finansowania projektów z szeroko pojętej branży kosmicznej w programie ramowym UE Horyzont 2020.

Dzień informacyjny będzie również okazją do poznania mechanizmów przekuwania rezultatów badawczych ESA w pomysły na StartUpy. Zostanie przedstawiony mechanizm działania Biura Transferu Technologii ESA oraz sieci Inkubatorów ESA, jak i dobre praktyki międzynarodowe transferów "From Space to Earth". Dzień Informacyjny zakończy zaproszenie na pierwszy kosmiczny hackathon ActInSpace w Krakowie.

Konferencja to doskonała okoliczność do poznania interesujących osób z branży, wymiany kontaktów.

Patronat: Polska Agencja Kosmiczna

Organizator:
Regionalny Punkt Kontaktowy ds. Programów Badawczych UE, Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska,
ul. Warszawska 24, pokój konferencyjny "Kotłownia".

Data: 25 kwietnia 2016 (poniedziałek).

Informacje: Dawid Gacek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dzień informacyjny sektora kosmicznego SPACE INFODAY 2016 - from Space to Earth

REJESTRACJA - INFO - AGENDA:
http://www.transfer.edu.pl/pl/szkolenie,dzien-informacyjny-sektora-kosmicznego-space-infoday-2016,173.html

link
Pobierz PDFSPACE INFODAY 2016 - from Space to Earth
SPACE INFODAY 2016 - from Space to Earth

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.