Gala FUTURE&SPACE pod patronatem POLSA

Wieczorem 6 maja br. w Hotelu BRISTOL w Warszawie odbędzie się gala FUTURE&SPACE z udziałem amerykańskiego astronauty polskiego pochodzenia Profesora Jamesa A. Pawelczyka, który w 1998 r. poleciał w kosmos na misję badawczą z polską flagą.
POLSA Warszawa

Wyjątkowy charakter tego wydarzenia zostanie osiągnięty dzięki kulturalnej oprawie gali tj. : wernisażowi wystawy FUTUROKOSMOS Anny Gruszczyńskiej i Zbigniewa Macieja Dowgiałło oraz koncertowi Maestry Małgorzaty Walewskiej, która wykona utwory z cyklu HEROIDY (wykonanie prapremierowe, premiera – styczeń 2017). Człowiek we wszechświecie, metaforycznie i realnie, jest piękną klamrą łączącą wszystkie elementy programu Gali.

 Profesor James A. Pawelczyk

W programie:

  • powitanie gości – Filip Niedenthal, redaktor naczelny Magazynu ESQUIRE
  • wystąpienie Profesora Jamesa A. Pawelczyka na temat roli człowieka w kosmosie i technologii przyszłości,
  • wystąpienie przedstawiciela polskich instytucji rządowych,
  • koncert Małgorzaty Walewskiej – repertuar prapremierowy (płyta będzie wydana w styczniu 2017 roku),
  • wystawa prac o tematyce kosmicznej Anny Gruszczyńskiej i Zbigniewa M. Dowgiałło (multimedialnie podczas koncertu i wybranych prac w Sali CHOPIN),
  • licytacja pięciu obiektów na rzecz Fundacji Joanny Radziwiłł w tym; wieczoru operowego w roli gościa specjalnego Małgorzaty Walewskiej, kolacji z Profesorem Jamesem Pawelczykiem, dzieł sztuki autorstwa Anny Gruszczyńskiej i Zbigniewa Macieja Dowgiałło oraz Moniki Osieckiej, rzeźbiarki i ambasadorki Fundacji Joanny Radziwiłł.

Patronat medialny – Polskie Radio JEDYNKA, magazyn ESQUIRE. Partnerami wydarzenia są PRIMAVERA, AUDI, CODE Design, Dark Wines. Organizatorem Gali jest BKEV. Beneficjentem społecznym aukcji jest Fundacja Joanny Radziwiłł – Opiekuńcze Skrzydła. Patronat Polskiej Agencji Kosmicznej nad realizacją tego projektu podkreśla znaczenie badania kosmosu i rozwoju wysokich technologii w Polsce.

Futro & Space Anna Gruszczyńska

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.