Konkurs nr 5 – Usługi doradcze dla polskiego przemysłu kosmicznego

Polska Agencja Kosmiczna ogłasza piąty Konkurs w ramach Programu Polskiej Agencji Kosmicznej pn. Usługi doradcze dla polskiego przemysłu kosmicznego, adresowany do mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw.

Polska Agencja Kosmiczna będzie świadczyć bezpłatną pomoc merytoryczną w postaci usług doradczych dotyczących oceny technologii w kontekście planów i zamierzeń technologicznych ESA, rozwoju technologii generycznych definiowanych przez ESA oraz zagadnień formalnych, prawnych i zasad finansowania związanych z przygotowaniem aplikacji konkursowej wniosku do ESA. Ma to na celu ułatwienie przedsiębiorcom aplikację w konkursach organizowanych przez Europejską Agencję Kosmiczną, w tym szczególnie w Polish Industry Incentive Scheme.

Program jest adresowany do mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw zajmujących się opracowaniem i/lub wdrażaniem innowacji technologicznych dla przemysłu kosmicznego, opracowywaniem nowych produktów wykorzystujących techniki satelitarne, jak również dla firm z sektora zaawansowanych technologii, które planują rozszerzyć działalność na kosmiczny rynek zbytu.

Zgłoszenia konkursowe należy składać od dnia 1 września 2016 r. do dnia 31 października 2016 r. do godz. 15.00

Wszelkie informacje związane z Programem będą na bieżąco publikowane na stronie Polskiej Agencji Kosmicznej. Zachęcamy do zapoznania się z założeniami Programu oraz Regulaminem Konkursu zamieszczonym do pobrania poniżej, ewentualne pytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.