Space Infoline - program PAK dla podmiotów polskiego sektora kosmicznego

Polska Agencja Kosmiczna ogłasza dwa nowe programy wspierające krajowy przemysł kosmiczny: Space Infoline i Space Infopoint. Programy skierowane są do podmiotów prowadzących działalność związaną z sektorem kosmicznym, planujących ją rozpocząć lub zainteresowanych tematyką tego sektora.

Program Space Infoline polega na uruchomieniu specjalnej infolinii w Polskiej Agencji Kosmicznej, która umożliwi świadczenie merytorycznych konsultacji telefonicznych dotyczących 4 bloków tematycznych:

  • Blok I: ESA – podstawowe informacje: m. in. struktura ESA, zasady funkcjonowania, budżet, omówienie programów obowiązkowych i opcjonalnych ESA, udział Polski w wybranych programach opcjonalnych, zagadnienia formalne i prawne oraz zasady finansowania i ubiegania się o kontrakty w ramach tych programów;
  • Blok II: ESA – PLIIS: omówienie zagadnień formalnych i prawnych oraz zasad finansowania i ubiegania się o kontrakty w ramach Programu Wsparcia Polskiego Przemysłu ESA;
  • Blok III: Europejski przemysł kosmiczny: najważniejsze podmioty, pośrednictwo biznesowe w zakresie znalezienia odpowiednich partnerów na rynku europejskim;
  • Blok IV: EUMETSAT – podstawowe informacje: m.in: struktura organizacji, zasady funkcjonowania, budżet, członkostwo Polski w EUMETSAT, programy obowiązkowe i opcjonalne, zasady aplikowania.

Space Infoline zostanie uruchomiona 30 czerwca 2017 r. pod numerem telefonu: (22) 380-15-51. Dla każdego z bloków tematycznych PAK zapewni 9 godzin konsultacji telefonicznych, które będą się odbywały w 3 różnych terminach i każdorazowo będą trwały 3 godziny. Infolinia będzie dostępna do grudnia 2017 r.

Pytania dotyczące programu można kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Space Infoline - Dokumenty do pobrania

link
Pobierz PDFSpace Infoline - Opis Programu
Opis Programu
link
Pobierz PDFSpace Infoline - Regulamin
Regulamin
link
Pobierz PDFSpace Infoline - Wzór karty konsultacji
Wzór karty konsultacji
link
Pobierz PDFSpace Infoline - Harmonogram uruchamiania infolinii
Harmonogram uruchamiania infolinii

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.