Poradnik „Pierwsze kroki w ESA”

W celu ułatwienia wszystkim zainteresowanym startu w konkursach ogłaszanych przez Europejską Agencję Kosmiczną (ESA), Polska Agencja Kosmiczna (PAK) zaprasza do zapoznania się z dokumentem pt. „Pierwsze kroki w Europejskiej Agencji Kosmicznej – procedura rejestracyjna i ogólne zasady finansowania kontraktów”.

W publikacji znajdą Państwo praktyczne wskazówki dotyczące rejestracji w portalach przetargowych ESA oraz przydatne informacje na temat aplikowania w konkursach i przygotowywania oferty. Artykuł jest częścią pierwszej książki wydanej przez Polską Agencje Kosmiczną – Polski Sektor Kosmiczny. Struktura podmiotowa – Możliwości rozwoju – Pozyskiwanie środków.

Zachęcamy do lektury!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.