Konkurs nr 3 – Usługi doradcze dla polskiego przemysłu kosmicznego

Polska Agencja Kosmiczna ogłasza trzeci Konkurs w ramach Programu Polskiej Agencji Kosmicznej pn. Usługi doradcze dla polskiego przemysłu kosmicznego, adresowany do mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw z Polski południowej, objętych zasięgiem terytorialnym oddziału POLSA w Rzeszowie.

Polska Agencja Kosmiczna będzie świadczyć bezpłatną pomoc merytoryczną w postaci usług doradczych dotyczących oceny technologii w kontekście planów i zamierzeń technologicznych ESA, rozwoju technologii generycznych definiowanych przez ESA oraz zagadnień formalnych, prawnych i zasad finansowania związanych z przygotowaniem aplikacji konkursowej wniosku do ESA. Ma to na celu ułatwienie przedsiębiorcom aplikację w konkursach organizowanych przez Europejską Agencję Kosmiczną, w tym szczególnie w Polish Industry Incentive Scheme.

Program adresowany jest do mikro-, małych i średnich przedsiębiorców posiadających siedziby na obszarze województw: dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego, lubelskiego i podkarpackiego, którzy realizują działania polegające na opracowaniu i/lub wdrożeniu innowacji technologicznej dla przemysłu kosmicznego, opracowaniu nowych produktów wykorzystujących techniki satelitarne, jak również dla przedsiębiorców z sektora zaawansowanych technologii, którzy planują rozszerzyć działalność na nowy kosmiczny rynek zbytu.

Nabór wniosków o udzielenie wsparcia odbywa się od dnia 6 maja 2016 r. do dnia 19 maja 2016 r. do godz. 15.00.

Wszelkie informacje związane z Programem będą na bieżąco publikowane na stronie Polskiej Agencji Kosmicznej. Zachęcamy do zapoznania się z założeniami Programu oraz Regulaminem Konkursu zamieszczonym do pobrania poniżej, ewentualne pytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.