Dzień Informacyjny Programu HORYZONT 2020 w Gdańsku

Zapraszamy do udziału w dniu informacyjnym: „Możliwości finansowania projektów kosmicznych z Programu HORYZONT 2020”, który odbędzie 21 września 2016 r. (środa) w Gdańsku.
POLSA Gdańsk

Wydarzenie jest organizowane wspólnie przez Regionalny Punkt Kontaktowy działający przy Politechnice Gdańskiej, Polską Agencję Kosmiczną oraz Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE.

Miejsce: Politechnika Gdańska, Gmach Główny, ul. Narutowicza 11/12, sala 300

Podczas dnia informacyjnego przedstawione zostaną informacje na temat planowanego ogłoszenia konkursu w obszarze Przestrzeń kosmiczna w Programie Horyzont 2020, efektywnego korzystania z Participant Portal, procesu przygotowania, składania i oceny wniosków projektowych, poszukiwania partnerów oraz oferty wsparcia dla wnioskodawców.

Ponadto istnieje możliwość skorzystania z konsultacji indywidualnych. Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie maila bezpośrednio do Pani Aleksandry Ihnatowicz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowe informacje

Rejestracja:

http://www.kpk.gov.pl/?event=mozliwosci-finansowania-projektow-kosmicznych-z-programu-horyzont-2020 link

Osobą do kontaktu w związku z organizowanym wydarzeniem jest Pani Aleksandra Ihnatowicz

tel. 795 112 967 mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

link
Pobierz PDFDzień Informacyjny Programu Horyzont 2020 w Gdańsku
Program - Dzień Informacyjny Programu Horyzont 2020 w Gdańsku

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.