Wywiad tokfm

29.08.2015 w studiu radia TokFM odbyła się audycja z serii Homo Science. Gośćmi programu byli prof. Marek Banaszkiewicz, prezes Polskiej Agencji Kosmicznej i Andrzej Banasiak, dyrektor Thales Alenia Space Polska.

Właściwy wywiad zaczyna się od 15.39 minuty. Zapraszamy!

logo_tokfm-link-do-audycjilink

O audycji "Homo Science"

Radio TokFM. Sobota, godz. 21:00. Zapraszają Aleksandra i Piotr Stanisławscy.

Homo Science to gatunek odżywiający się wiedzą - najchętniej taką bliską człowiekowi jak koszula ciału. Do przetrwania w naturalnym środowisku niezbędne mu są naukowe ciekawostki i odpowiedzi na trudne pytania. Kiedy przedstawiciele tego gatunku uzyskują dostęp do radia, prezentują w nim ludzkie oblicze wiedzy i obalają naukowe mity. Nałogowo. Związek z nauką to niejedyny związek w tej audycji. Jej autorzy - Aleksandra i Piotr Stanisławscy - sami pozostają w związku. Dodatkowo związani są: ona - z serwisem crazynauka.pl, a on - z gazeta.pl.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.