Dzień Przemysłu Polskiego – Program Naukowy ESA

Zapraszamy na Dzień Przemysłu Polskiego, który odbędzie się 7 czerwca 2016 r. w Ministerstwie Rozwoju, Plac Trzech Krzyży 3/5, sala A-B.

POLSA Warszawa

Europejska Agencja Kosmiczna, Ministerstwo Rozwoju oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości mają przyjemność zaprosić Państwa na Dzień Przemysłu Polskiego, który odbędzie się 7 czerwca 2016 r. w Ministerstwie Rozwoju, Plac Trzech Krzyży 3/5, sala A-B.

Podczas seminarium zostanie przedstawiony Program Naukowy ESA (ESA Science Programme), sposób jego realizacji oraz planowane misje naukowe ESA. Polska uczestniczy w tym programie, dzięki czemu polskie przedsiębiorstwa i instytucje naukowe mogą brać udział w jego realizacji.

Celem wydarzenia jest upowszechnienie wiedzy na temat programu oraz identyfikacja obszarów kompetencji związanych z potencjałem przemysłowym i naukowym Polski. Dzień Przemysłu Polskiego ma posłużyć również nawiązywaniu kontaktów przemysłowych i instytucjonalnych, które powinny umożliwić udział polskich podmiotów w przygotowaniu i realizacji przyszłych misji naukowych ESA. W programie spotkania, po sesji wprowadzającej, zaplanowane zostały około 20-minutowe spotkania bilateralne polskich podmiotów z przedstawicielami ESA.

Spotkanie odbywać się będzie w języku angielskim.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest zgłoszenie zgodnie z formularzem dostępnym na stronie PARP:

http://tk.parp.gov.pl/nowosci/dzien-przemyslu-polskiego-program-naukowy-esa

do dnia 17 maja 2016 r.

Podmioty zainteresowane spotkaniem bilateralnym z przedstawicielami ESA w formularzu zgłoszeniowym powinny zamieścić krótki opis swojej instytucji w języku angielskim.

Informacja - Agenda

link
Agenda Polish Industry DayAgenda Polish Industry Day
Agenda Polish Industry Day
link
AnnouncementAnnouncement
Announcement

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.