Warsztaty informacyjne dotyczące technologii satelitarnych na potrzeby obronności i bezpieczeństwa

W związku ze zgłaszanymi potrzebami środowiska naukowo-przemysłowego w sprawie organizacji platformy informacyjnej dla podmiotów sektora obronnego, w tym przede wszystkim Ministerstwa Obrony Narodowej i Sił Zbrojnych RP, w zakresie  kompetencji, produktów, programów i możliwości podmiotów przemysłowych i naukowych  w obszarze technologii satelitarnych, które mogą być wykorzystane do celów obronności i bezpieczeństwa, Polska Agencja Kosmiczna zorganizuje cykl warsztatów prezentujących potencjał krajowego sektora kosmicznego i proponowane rozwiązania w zakresie budowy narodowych zdolności w obszarze wykorzystania przestrzeni kosmicznej. 

Warsztaty będą się odbywały w warszawskim biurze PAK przy ul. Powsińskiej 69/71. Pierwsze spotkanie ma mieć miejsce na początku czerwca  2019 r., kolejne zorganizowane zostaną w odstępach dwu- lub trzytygodniowych. Ich liczba uzależniona będzie od potrzeb zainteresowanych  podmiotów.

Instytucje, które chciałyby w ramach szkoleń zaprezentować swoje możliwości, zapraszamy do zgłaszania propozycji wystąpień wraz z tytułem prezentacji.

Dopuszcza się prezentację projektów przez konsorcja, również z udziałem podmiotów zagranicznych. Możliwa jest realizacja wystąpień w języku angielskim.

Kolejność prezentacji uzależniona będzie od kolejności zgłoszeń.

Zgłoszenia (wysłane pocztą elektroniczną) przyjmuje i informacji na temat cyklu szkoleń udziela:

Zbigniew Burdzy, Główny Specjalista w Departamencie Wojskowych Technologii Satelitarnych PAK

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel.: (22) 380 01 53

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.