Nominacje firm zgłoszonych przez PAK do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP

Kapituła XVII edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP ogłosiła listę 21 przedsiębiorstw nominowanych do nagrody. Spośród firm zgłoszonych przez Polską Agencję Kosmiczną, Kapituła konkursowa wybrała aż trzy propozycje: w kategorii Narodowy Sukces: DGT Sp. z o. o.; w kategorii Startup_PL: Scanway Sp. z o. o; w kategorii Badania i Rozwój: InPhoTech Sp. z o.o. Uroczyste ogłoszenie laureatów oraz wręczenie statuetek przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę odbędzie się 7 października 2019 r. podczas „Kongresu 590” w Jasionce k. Rzeszowa.

Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP przyznawana jest corocznie firmom, które wnoszą znaczący wkład w rozwój polskiej gospodarki, budując jednocześnie pozytywny wizerunek polskiej przedsiębiorczości na arenie międzynarodowej. W ramach XVII edycji Nagrody Gospodarczej Prezydent RP wręczy wyróżnienia w siedmiu kategoriach: Lider MŚP, Narodowy Sukces, Międzynarodowy Sukces, Odpowiedzialny Biznes, Firma Rodzinna, Startup_PL oraz Badania+Rozwój. Prezydent RP może przyznać również Nagrodę Indywidualną.

Więcej informacji na stronie: https://www.prezydent.pl/kancelaria/nagroda-gospodarcza/aktualnosci/art,14,21-nominowanych-do-nagrody-gospodarczej-prezydenta-rp.html

 

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.