Stoisko PAK na Space Tech Expo Europe 2019

Polska Agencja Kosmiczna zorganizuje stoisko krajowego przemysłu kosmicznego podczas tegorocznej edycji targów Space Tech Expo Europe w Bremie, które odbędą się w dniach 19-21 listopada 2019 r. Krajowe podmioty będą mogły pozostawić na nim swoje materiały informacyjne. Numer stoiska Polskiej Agencji Kosmicznej to K38.

Space Tech Expo w Bremie jest największą w Europie imprezą B2B branży kosmicznej. W poprzedniej jej edycji w roku 2017 wzięło udział ok. 200 wystawców z całej Europy. Polska Agencja Kosmiczna zorganizuje stoisko krajowego przemysłu kosmicznego podczas targów w Bremie już po raz drugi.

Podczas targów rozmowy B2B po raz kolejny organizuje sieć Enterprise Europe Network. Udział w nich jest bezpłatny, a wszystkie informacje i formularz rejestracyjny znajdują się na stronie: https://spacetechexpo2019.b2match.io/

Lista aktualnie zarejestrowanych uczestników: https://spacetechexpo2019.b2match.io/participants

Wśród polskich wystawców znalazły się takie firmy jak: Scanway sp. z o.o., Airbus Poland S.A., ITTI sp. z o.o., WiRan sp. z o. o., KP Labs sp. z o.o., ASTRONIKA sp. z o.o., ASTRI POLSKA sp. z o.o., CloudFerro sp. z o.o., Polish Space Industry Association, Komes sp. z o.o., Syderal Polska, Cyberus Labs sp. z o.o., Creotech Instruments S.A., Thorium Space sp. z o.o., Space Forest sp. z o.o.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas na Space Tech Expo Europe 2019 w Bremie! Polskie podmioty obecne na EXPO będą mogły skorzystać z przestrzeni stoiska do eksponowania swoich broszur i gadżetów.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie: http://www.spacetechexpo.eu/

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.