Warsztaty na temat współpracy w ramach programów EUMETSAT

Polska Agencja Kosmiczna zaprasza do udziału w specjalistycznych warsztatach dotyczących współpracy przemysłowej z Europejską Organizacją ds. Eksploatacji Satelitów Meteorologicznych EUMETSAT. Spotkanie odbędzie się w dniu 12 grudnia 2019 r. w godzinach 10:00 -14:00 w siedzibie oddziału terenowego PAK w Warszawie, ul. Powsińska 69/71, 02-903 Warszawa.

Celem spotkania jest zainicjowanie udziału firm i jednostek naukowo-badawczych w postępowaniach konkursowych EUMETSAT, przekazanie wiedzy na temat skutecznej aplikacji o kontrakty w ramach programów i misji tej organizacji, jak również zwiększenie zainteresowania krajowych podmiotów potencjalnymi możliwościami rozwoju gospodarczego związanego z wykorzystaniem danych satelitarnych, których właścicielem jest EUMETSAT.

W trakcie wydarzenia przekazane zostaną m. in. informacje na temat programów i misji realizowanych przez EUMETSAT, członkostwa Polski w tej organizacji i korzyści dla naszego kraju wynikających z tego, w tym dostępu do danych tej organizacji, współpracy polskich podmiotów z ww. organizacją, jak również odpowiedniego przygotowywania oferty przetargowej i wymogów związanych ze skutecznym aplikowaniem o kontrakty EUMETSAT. Spotkanie będzie też okazją do przedstawienia doświadczeń podmiotu przemysłowego z realizacji kontraktu z EUMETSAT.

Wstępna agenda znajduje się w załączeniu. Uprzejmie prosimy o potwierdzenie chęci udziału w spotkaniu poprzez wypełnienie poniższego formularza rejestracyjnego do 9 grudnia 2019 r.

Agenda spotkania: w załączeniu. Serdecznie zapraszamy!

Szczegółowych informacji udziela:

Zbigniew Burdzy
Główny Specjalista
Departament Strategii i Współpracy Międzynarodowej PAK
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

link
Pobierz PDFPdf Icon
Eumetsat warsztaty - agenda - wersja .pdf
link
Doc IconDoc Icon
Eumetsat warsztaty - agenda - wersja .doc

Formularz zgłoszeniowyUżywamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.