Spotkanie pt. „O sektorze kosmicznym i edukacji”

Polska Agencja Kosmiczna organizuje spotkanie poświęcone umiejętnościom niezbędnym w sektorze kosmicznym. Dyskusji będzie towarzyszyć rozdanie nagród laureatom II Konkursu o Nagrodę Naukową Prezesa Polskiej Agencji Kosmicznej.

18 grudnia w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego zostanie zorganizowane spotkanie gromadzące studentów, przedstawicieli przemysłu oraz nauki, którzy będą dyskutować o umiejętnościach przydatnych w sektorze kosmicznym i tych, które zapewniają młodym podmiotom, typu startupy, przetrwanie na rynku. Będzie też mowa o tym jak kierować swoją ścieżką kariery i jak pozyskiwać talenty niezbędne firmie w rozwoju. Serdecznie zapraszamy do udziału i wspólnej dyskusji.

Wykładu końcowego dokona John Hall, długoletni współpracownik NASA i POLSA.

 

Miejsce: Sala Herbowa, UMWP, ul Okopowa 21/27

Na wydarzenie obowiązuje rejestracja.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegóły dotyczące konkursu są dostępne na stronie POLSA.

 

link
Pobierz PDFPdf Icon
Spotkanie pt. "O sektorze kosmicznym i edukacji" - agenda

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.