Space Tech Expo & Conference

W dniach 24-26 października 2017 r. w Bremie/Niemcy odbędzie się Space Tech Expo & Conference.

Space Tech Expo & Conference to jedna z najważniejszych imprez targowo-wystawienniczych w sektorze kosmicznym w Europie. Gromadzi wiodące firmy produkcyjne i usługowe, czołowe instytuty badawczo-naukowe, a także decydentów z kręgów gospodarczych i administracji publicznej zaangażowanych w działalność przemysłu kosmicznego. Wydarzenie odbywa się co dwa lata.

W tegorocznej edycji targów, w charakterze wystawców, weźmie udział 220 podmiotów z całego świata. Organizatorzy spodziewają się, że w ciągu trzech dni w wydarzeniu weźmie udział 3.500 osób, głównie kadra zarządzająca, inżynierowie oraz specjaliści od zamówień i sprzedaży. Zaplanowane są też liczne konferencje, seminaria i specjalistyczne warsztaty z udziałem przedstawicieli agencji kosmicznych, a także przemysłu kosmicznego, m. in. z Europy i USA.

Więcej informacji:

http://www.spacetechexpo.eu/

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.