Dzień Informacyjny o współpracy z EUMETSAT

Wydarzenie odbędzie się 13 czerwca 2017 r. w godzinach 9:30-16:00 w sali A Centrum Bankowo-Finansowego w Warszawie, ul. Nowy Świat 6/12 .

Polska Agencja Kosmiczna i Europejska Organizacja ds. Eksploatacji Satelitów Meteorologicznych (EUMETSAT) zapraszają do udziału w Dniu informacyjnym poświęconym programom realizowanym przez EUMETSAT. W spotkaniu wezmą udział: dr Clemens Kaiser, Director of Programme Preparation and Development i Eleni Katsampani, Head of Contracts Division EUMETSAT oraz dr inż. Piotr Struzik z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, polski delegat do EUMETSAT.

Celem spotkania jest poszerzenie wiedzy polskich podmiotów o programach i zainicjowanie udziału firm i jednostek naukowo-badawczych w postępowaniach konkursowych EUMETSAT oraz wspieranie zainteresowania krajowych podmiotów możliwościami rozwoju związanego z wykorzystaniem danych satelitarnych udostępnianych przez EUMETSAT, co może przyczynić się do efektywniejszego wykorzystania składki wpłacanej przez Polskę do tej organizacji.

Informujemy, że w drugiej części spotkania (14:00-16:00) istnieje możliwość przeprowadzenia indywidualnych spotkań z przedstawicielami EUMETSAT celem omówienia zasad współpracy i szans na udział w poszczególnych programach i konkursach EUMETSAT.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie chęci udziału w spotkaniu poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego do dnia 7 czerwca 2017 r.

Szczegóły

Dzień Informacyjny o współpracy z EUMETSATDzień Informacyjny o współpracy z EUMETSAT
Agenda spotkania

Informacji udziela:
Zbigniew Burdzy
Główny Specjalista
Departament Strategii i Współpracy Międzynarodowej
tel.: +48 22 380 01 53
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularz zgłoszeniowyUżywamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.