Space Tech Expo w Bremie

Zapraszamy przedsiębiorców do skorzystania ze stoiska PAK na Space Tech Expo w Bremie w październiku 2017 r.

W dniach 24-26 października 2017 r. w Bremie odbędzie się druga edycja branżowych targów kosmicznych Space Tech Expo.

W wydarzeniu, w charakterze wystawcy, weźmie także udział Polska Agencja Kosmiczna. Polskie stoisko będzie służyło promocji krajowego sektora kosmicznego, prezentacji potencjału, kompetencji i oferty polskiego przemysłu i jednostek naukowo-badawczych zaangażowanych w działalność kosmiczną, a także ułatwieniu krajowym podmiotom nawiązania nowych kontaktów z zagranicznymi partnerami.

Zachęcamy do udziału w Space Tech Expo i do skorzystania z polskiego stoiska w celu prowadzenia spotkań biznesowych. Istnieje również możliwość przekazania do PAK broszur, katalogów i prospektów polskich firm i jednostek naukowo-badawczych, które pracownicy Agencji będą prezentować i udostępniać gościom odwiedzającym polskie stoisko.

Prosimy o przekazywanie tych materiałów do końca września 2017 r. na adres:
Polska Agencja Kosmiczna
Oddział Terenowy w Warszawie
ul. Powsińska 69/71
02-903 Warszawa

Udział w wydarzeniu w charakterze gościa jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja. Link do formularza rejestracyjnego, a także lista wystawców znajduje się na stronie:

http://www.spacetechexpo.eu/

Space Tech Expo to największa w Europie impreza targowa poświęcona wyłącznie technologiom kosmicznym. Organizatorzy przewidują udział ok. 200 wystawców z całej Europy. Najliczniej będą reprezentowane podmioty z Niemiec, Francji, Belgii i Wielkiej Brytanii. Wśród wystawców znajdą się m. in. Airbus D&S, Thales Alenia Space, OHB, Ruag, znaczące, niemieckie instytuty naukowo-badawcze: Max Planck Institute, Frauenhofer Institute, ZARM oraz agencje kosmiczne: ESA, DLR, a także organizacje branżowe z Francji, Belgii i Grecji.

Informacji na temat wydarzenia, możliwości udziału w nim i współpracy z PAK udziela:
Zbigniew Burdzy
Główny Specjalista
Departament Strategii i Współpracy Międzynarodowej PAK
tel. 22 380 01 53, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.