Polsko-Belgijski Dzień Przemysłu Kosmicznego

Polska Agencja Kosmiczna, Belgian Science Policy Office (BELSPO) oraz Ambasada Belgii w Warszawie zapraszają firmy i jednostki naukowo-badawcze z polskiego sektora kosmicznego do udziału w Polsko-Belgijskim Dniu Przemysłu Kosmicznego, który odbędzie się 14 września 2017 r. w Centrum BELWEDER KLONOWA w Warszawie.

Celem wydarzenia jest prezentacja potencjału i kompetencji firm i instytutów naukowo-badawczych z Polski i Belgii, ułatwienie im nawiązania wzajemnych kontaktów oraz podjęcie rozmowy na temat polsko-belgijskiej współpracy w dziedzinie technologii kosmicznych. Wstępny program spotkania oraz lista uczestniczących w nim belgijskich firm są dostępne poniżej.

Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu są proszone o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego poniżej i wskazanie, z którymi podmiotami z Belgii chcieliby Państwo przeprowadzić rozmowy. Termin rejestracji upływa 4 września 2017 r.

Formularz zgłoszeniowySzczegółowych informacji o wydarzeniu udziela:
Zbigniew Burdzy, Główny Specjalista
Departament Strategii i Współpracy Międzynarodowej PAK
tel. 22 380 01 53, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowe informacje:

Polsko-Belgijski dzień Przemysłu KosmicznegoPolsko-Belgijski dzień Przemysłu Kosmicznego
Wstępny program (agenda)
Polsko-Belgijski dzień Przemysłu KosmicznegoPolsko-Belgijski dzień Przemysłu Kosmicznego
Lista belgijskich firm uczestniczących w wydarzeniu

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.