Space Exploration Masters

Space Exploration Masters to międzynarodowy konkurs dla wszystkich zainteresowanych technologiami kosmicznymi. Jeżeli masz pomysł na ciekawe rozwiązanie biznesowe lub technologiczne związane z eksploracją przestrzeni kosmicznej, zgłoś się do konkursu organizowanego przez Europejską Agencję Kosmiczną (ESA)!

Pomysły zgłaszać można do 8 września br., pula nagród wynosi ponad 500 tyś. Euro, dodatkowo zwycięzcy będą mogli przetestować swój projekt w ramach programu ICE-CUBES (http://icecubesservice.com).

W ramach inicjatywy można wystartować w dwóch konkurencjach „New Business Innovation Challenges” oraz „Best Business Case from Space Technology Transfer”.

Pierwsza konkurencja polega na opracowaniu nowego, ciekawego i innowacyjnego rozwiązania dla sektora kosmicznego, związanego z misjami LEO (Low Earth Orbit) oraz na Księżyc, Mars lub w odległe rejony przestrzeni kosmicznej. Druga konkurencja jest związana z transferem technologii kosmicznych, będą tu nagradzane najlepsze pomysły pokazujące zastosowanie technologii kosmicznych w obszarach zupełnie z kosmosem nie związanych. Partnerami konkursu są m.in. Astrosat oraz Airbus.

Więcej informacji o konkursie znajdą Państwo na stronie wydarzenia oraz w załączonym pliku.

http://www.space-exploration-masters.com

Serdecznie zapraszamy do udziału !

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.