PAK i ZPSK zapraszają na swoje wspólne stoisko podczas MSPO Kielce 2017

Polska Agencja Kosmiczna i Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego zapraszają na stoisko polskiego sektora kosmicznego podczas Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach w dniach 5-10 września 2017 r.

Celem organizacji stoiska jest promocja osiągnięć i potencjału podmiotów krajowego przemysłu kosmicznego oraz stworzenie miejsca do rozmów ich przedstawicieli z potencjalnymi partnerami biznesowymi z całego świata. Będą na nim przekazywane informacje oraz rozdawane materiały dotyczące działalności polskich przedsiębiorstw rozwijających technologie kosmiczne. Zapewnimy również miejsce do odbycia spotkań B2B i prowadzenia rozmów biznesowych.

Na wspólnym stoisku PAK oraz ZPSK będą promowały aktywność polskich podmiotów w dziedzinie badania i użytkowania przestrzeni kosmicznej. Będzie można porozmawiać z ekspertami w dziedzinie technologii kosmicznych i technik satelitarnych, a także obejrzeć modele satelitów, elementy elektroniki dla satelitów, model rakiety badawczej oraz specjalistyczne oprogramowanie. Zaplanowane są też specjalne atrakcje dla gości odwiedzających MSPO podczas dni otwartych (9-10 września 2017 r.).

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego to jedne z największych targów militarnych na świecie. W zeszłorocznej, 24. edycji MSPO, wzięła udział rekordowa liczba 614 firm z 30 krajów. Polska Agencja Kosmiczna prezentuje się podczas tej prestiżowej imprezy już po raz drugi.

Podmioty zainteresowane wykorzystaniem stoiska polskiego sektora kosmicznego do zorganizowania swoich spotkań B2B proszone są o kontakt mailowy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
O możliwości skorzystania z powierzchni stoiska na potrzeby odbycia takich spotkań zadecyduje kolejność zgłoszeń.

Podmioty zainteresowane dystrybucją swoich materiałów informacyjnych i promocyjnych na stoisku polskiego sektora kosmicznego proszone są o przesłanie ich pocztą do 31 sierpnia 2017 r. na adres:
Polska Agencja Kosmiczna
ul. Powsińska 69/71
02-903 Warszawa

z dopiskiem „MSPO 2017”.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.