Zapraszamy na spotkanie w ramach Polsko—Kanadyjskich Dni Współpracy Sektora Kosmicznego

Dnia 12 grudnia 2017 r. o godzinie 13:30 w Ambasadzie Kanady w RP zostanie zorganizowane spotkanie z firmą MDA Corporation.

Polska Agencja Kosmiczna wraz z Ambasadą Kanady w RP zaprasza na kolejne wydarzenie organizowane w ramach Polsko—Kanadyjskich Dni Współpracy Sektora Kosmicznego. Podczas spotkania możliwe będzie nawiązanie kontaktu z przedstawicielami firmy MDA (https://mdacorporation.com/).

MDA jest wiodącym producentem satelitów, infrastruktury naziemnej i innych rozwiązań technologicznych wykorzystywanych w przestrzeni kosmicznej. Firma ma wieloletnie doświadczenie w produkcji radarowych (SAR) i optycznych satelitów obserwacji Ziemi. Opracowała też m.in. system zdalnie sterowanego manipulatora stosowanego na pokładzie wahadłowców NASA „Canadarm”. Wraz z partnerem, firmą SSL, MDA jest również liderem na rynku satelitów komunikacyjnych (w tym satelitów HTS).Oferta korporacji MDA skierowana jest klientów instytucjonalnych i biznesowych, w tym ministerstw obrony i cywilnych, agencji wywiadowczych, integratorów misji kosmicznych, instytucji sprawujących nadzór nad komunikacją powietrzną, operatorów satelitów obserwacji Ziemi czy firm petrochemicznych.

Indywidualne spotkania z reprezentantami kanadyjskiej firmy odbędą się w budynku Ambasady Kanady przy ul. Matejki 1/5 w Warszawie w godzinach: 13:30 - 18:00. W przypadku dużego zainteresowania rozmowy będą się odbywały w porządku zgodnym z kolejnością zgłoszeń.

Rejestracja na wydarzenie zakończyła się.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.