Współpraca w ramach programów EUMETSAT - warsztaty dla przedsiębiorców

Polska Agencja Kosmiczna oraz Europejska Organizacja ds. Eksploatacji Satelitów Meteorologicznych (EUMETSAT) zapraszają do udziału w warsztatach, które odbędą się 22 lutego 2018 r.

Wydarzenie, skierowane przede wszystkim do przedsiębiorców oraz jednostek naukowo-badawczych polskiego sektora kosmicznego, będzie miało miejsce w warszawskim biurze PAK, ul. Powsińska 69/71 we czwartek 22 lutego 2018 r. w godzinach 9:30 -15:00. Warsztaty poprowadzą przedstawiciele EUMETSAT.

Celem spotkania jest zainicjowanie udziału krajowych firm i jednostek naukowo-badawczych w postępowaniach konkursowych EUMETSAT, przekazanie wiedzy na temat skutecznej aplikacji o kontrakty w ramach programów i misji tej organizacji oraz zwiększenie zainteresowania krajowych podmiotów możliwościami rozwoju gospodarczego związanego z wykorzystaniem danych satelitarnych EUMETSAT.

W trakcie wydarzenia eksperci EUMETSAT przekażą m. in. praktyczne informacje i wskazówki na temat odpowiedniego przygotowywania oferty przetargowej oraz wymogów formalno-prawnych i merytorycznych związanych ze skutecznym aplikowaniem o kontrakty tej organizacji. W drugiej części spotkania zainteresowane podmioty będą mogły przeprowadzić indywidualne rozmowy z przedstawicielami EUMETSAT. Warsztaty będą prowadzone w jęz. angielskim.
Wstępna agenda znajduje się w załączeniu.

Warunkiem uczestnictwa jest rejestracja poprzez wypełnienie poniższego formularza rejestracyjnego do dnia 18 lutego 2018 r. W przypadku dużego zainteresowania wydarzeniem PAK zastrzega sobie wcześniejsze zamknięcie rejestracji.

Serdecznie zapraszamy!

Do pobrania:

Współpraca w ramach programów EUMETSAT - warsztaty dla przedsiębiorcówWspółpraca w ramach programów EUMETSAT - warsztaty dla przedsiębiorców
Agenda spotkania (j. angielski)

Formularz zgłoszeniowyUżywamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.