Polskie stoisko podczas Industry Space Days 2018 w Noordwijk

Zapraszamy przedsiębiorców do skorzystania z polskiego stoiska podczas Industry Space Days 2018 w Noordwijk.

W dniach 11-12 września 2018 r. w Europejskim Centrum Badań i Technologii Kosmicznych (ESTEC) w Noordwijk (Holandia) odbędą się już po raz siódmy Dni Przemysłu Kosmicznego (Industry Space Days). Polska Agencja Kosmiczna (PAK) i Agencja Rozwoju Przemysłu (ARP) zorganizują podczas wydarzenia polskie stoisko. Zapraszamy krajowe podmioty do skorzystania z jego przestrzeni do prezentowania swoich materiałów informacyjnych i na potrzeby spotkań z zagranicznymi partnerami.

Industry Space Days są organizowane co dwa lata przez Europejską Agencję Kosmiczną. Wydarzenie przyciąga liczne grono przedsiębiorców i instytutów naukowo-badawczych z całej Europy oraz przedstawicieli agencji rządowych, związków pracodawców i innych instytucji działających w sektorze kosmicznym.
Organizatorzy planują, że w tegorocznej edycji imprezy weźmie udział ok. 1 500 uczestników. Program wydarzenia obejmuje część seminaryjno-konferencyjną z udziałem prelegentów z ESA, KE i europejskiego przemysłu, prezentację oferty wystawców na stoiskach oraz spotkania B2B. Szacowana liczba spotkań bilateralnych w tym roku to ponad 15 500.

Celem organizacji polskiego stoiska podczas Dni Przemysłu Kosmicznego w Noordwijk jest ułatwienie polskim podmiotom udziału w wydarzeniu oraz promowanie dorobku i potencjału krajowego sektora kosmicznego i prezentowanie kompetencji i oferty poszczególnych firm i jednostek naukowo-badawczych. Przestrzeń stoiska zostanie udostępniona polskim podmiotom do przeprowadzenia rozmów bilateralnych z potencjalnymi zagranicznymi partnerami.
Udział w wydarzeniu, w tym we wszystkich seminariach i konferencjach oraz spotkaniach bilateralnych, jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja. Link do formularza rejestracyjnego poniżej:
https://isd.vimeet.events/en/

Zachęcamy krajowe podmioty do udziału w Space Tech Expo i do skorzystania z polskiego stoiska w celu prowadzenia spotkań biznesowych. Istnieje również możliwość przekazania do PAK broszur, katalogów i prospektów polskich firm i jednostek naukowo-badawczych, które pracownicy PAK i ARP będą prezentować i udostępniać gościom odwiedzającym polskie stoisko.
Prosimy o przekazywanie tych materiałów do końca sierpnia 2018 r. na adres:
Polska Agencja Kosmiczna
Oddział Terenowy w Warszawie
ul. Powsińska 69/71
02-903 Warszawa

Informacji na temat wydarzenia, możliwości udziału w nim i współpracy z PAK udziela:
Zbigniew Burdzy
Główny Specjalista
Departament Strategii i Współpracy Międzynarodowej PAK
tel.: +48(22) 380 01 53 , mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji o ISD 2018, w tym lista wystawców i uczestników poprzedniej edycji z 2016 r., znajduje się na stronie:
https://www.industryspacedays.com/

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.