Stoisko polskiego sektora kosmicznego i lotniczego na ILA Berlin 2018

Polska Agencja Kosmiczna wraz z Województwem Podkarpackim, Miastami Rzeszowem i Krosnem oraz Stowarzyszeniem „Dolina Lotnicza” organizują polskie stoisko podczas targów lotniczych ILA Berlin 2018. Zapraszamy krajowe podmioty do skorzystania z niego na potrzeby organizacji spotkań z zagranicznymi partnerami oraz do prezentowania na nim swoich materiałów informacyjnych i promocyjnych.

Celem organizacji stoiska jest promocja dorobku i oferty podmiotów krajowego sektora lotniczego i kosmicznego oraz ułatwienie polskim firmom nawiązania kontaktu z potencjalnymi zagranicznymi partnerami.
Targi ILA Berlin 2018, organizowane przez BDLI (German Aerospace Industries Association) oraz Messe Berlin, będą miały miejsce w dniach 25-29 kwietnia 2018 r. w Berlin ExpoCenter Airport. Stoisko polskiego sektora lotniczego i kosmicznego będzie zlokalizowane w hali nr 3.
Zachęcamy krajowe podmioty do skorzystania z polskiego stoiska na ILA Berlin 2018 w celu prowadzenia spotkań biznesowych.
Zapraszamy również do przekazania do PAK folderów i prospektów polskich firm i jednostek naukowo-badawczych sektora kosmicznego, które pracownicy PAK będą oferować gościom odwiedzającym polskie stoisko.

Materiały informacyjne i promocyjne prosimy przekazywać do 13 kwietnia 2018 r. na adres:
Polska Agencja Kosmiczna
Oddział Terenowy w Rzeszowie
SkyRes Warszawska
ul. Warszawska 18, 35-205 Rzeszów.

Informacji na temat wydarzenia, możliwości udziału w nim i współpracy z PAK udziela:
Izabela Greszta
Polska Agencja Kosmiczna
Oddział Terenowy w Rzeszowie
tel.: + 48 17 870 06 02
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ILA Berlin 2018 - to największa tegoroczna impreza sektora lotniczego i kosmicznego w Europie. Udział w wydarzeniu zapowiedziało ponad 1000 wystawców z 37 krajów, spodziewanych jest ponad 150 tys. odwiedzających. Program imprezy przewiduje m.in. szereg warsztatów i konferencji poświęconych wybranym zagadnieniom związanym z sektorem kosmicznym, takich jak: Symposium ”Security in Space”, Workshop pico- and nano-satellites (25 kwietnia 2018 r.), Satellite-based EO for the Digital Economy , Satellite Communications, Fuel for Innovation - ESA BIC Startups in Aerospace (26 kwietnia 2018 r.) czy Japan Space Industry Workshop (27 kwietnia 2018 r.).

Więcej informacji na temat ILA Berlin 2018 dostępnych jest na stronie:
https://www.ila-berlin.de/en

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.