Zapraszamy przedsiębiorców do skorzystania z polskiego stoisko podczas International Astronautical Congress w Bremie

W dniach 1-5 października 2018 r. w Bremie odbędzie się najważniejsza tegoroczna impreza światowego sektora kosmicznego pod nazwą International Astronautical Congress (IAC). Polska Agencja Kosmiczna, Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. i Związek Pracodawców Sektora Komicznego zorganizują podczas tego wydarzenia polskie stoisko. Zapraszamy krajowe podmioty do skorzystania z jego przestrzeni do prezentowania swoich materiałów informacyjnych i na potrzeby spotkań z zagranicznymi partnerami.

Program wydarzenia obejmuje część seminaryjno-konferencyjną z udziałem prelegentów z agencji kosmicznych i czołowych firm z całego świata, prezentację oferty na stoiskach oraz spotkania bilateralne. Swój udział w charakterze wystawcy potwierdzili już m. in. ESA, KE, narodowe agencje kosmiczne (ASI, CNES, JAXA, DLR, BELSPO), a także wiodące w tym sektorze firmy, jak np.: Airbus D&S, Boeing, Thales Alenia Space, OHB, RUAG, SSTL, Lockheed Martin, Ariane Group i Swedish Space Corporation.

Celem organizacji polskiego stoiska podczas International Astronautical Congress w Bremie jest promowanie dorobku i potencjału krajowego sektora kosmicznego oraz prezentowanie kompetencji i oferty poszczególnych firm i jednostek naukowo-badawczych. Przestrzeń stoisko zostanie udostępniona polskim podmiotom do przeprowadzania rozmów bilateralnych z potencjalnymi zagranicznymi partnerami.

Udział w wydarzeniu jest odpłatny, a rejestracja jest obowiązkowa.
Link do formularza rejestracyjnego: https://iac2018.org/registration/

Zachęcamy do udziału w IAC i do skorzystania z polskiego stoiska w celu prowadzenia spotkań biznesowych. Zapraszamy również do przekazania do PAK broszur, katalogów i prospektów polskich firm i jednostek naukowo-badawczych, które przedstawiciele PAK, ARP i ZPSK będą prezentować i udostępniać gościom odwiedzającym polskie stoisko.

Prosimy o przekazywanie tych materiałów najpóźniej do 15 września 2018 r. na adres:
Polska Agencja Kosmiczna
Oddział Terenowy w Warszawie
ul. Powsińska 69/71
02-903 Warszawa

Istnieje też możliwość prezentacji na stoisku własnych eksponatów i urządzeń. Organizatorzy nie biorą jednak odpowiedzialności za udostępniane urządzenia, a każdy zainteresowany podmiot powinien zorganizować transport swoich eksponatów we własnym zakresie.

Informacji na temat wydarzenia oraz możliwości udziału w nim udziela:
Zbigniew Burdzy
Główny Specjalista
Departament Strategii i Współpracy Międzynarodowej PAK
tel.: + 48 (22) 380 01 53
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

International Astronautical Congress jest organizowany corocznie przez międzynarodową organizację International Astronautical Federation (IAF). Tegoroczna edycja spotkania jest współorganizowana przez miasto Bremę. IAC przyciąga od lat decydentów ze światowego sektora kosmicznego, w tym bardzo liczne grono przedsiębiorców i instytutów naukowo-badawczych oraz przedstawicieli agencji rządowych, związków pracodawców i innych instytucji działających w sektorze kosmicznym.
Więcej informacji o IAC 2018, w tym program, lista wystawców i kwestie organizacyjne, znajduje się na stronie:
https://iac2018.org/

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.