European Satellite Navigation Competition - zgłoszenia do 31 lipca 2018

Do 31 lipca br. przyjmowane są zgłoszenia do European Satellite Navigation Competition, największego konkursu wspierającego komercyjne wykorzystanie nawigacji satelitarnej. Pula nagród wręczanych w ponad 20 kategoriach wynosi ponad 1,3 milion euro. Do ESNC można zgłosić pomysł na aplikację, urządzenie bądź technologię wykorzystującą nawigację satelitarną. Konkurs odbywa się na poziomie regionalnym i międzynarodowym. Laureaci edycji regionalnych pojadą na międzynarodową Galę Finałową w Marsylii, która odbędzie się w grudniu 2018 r.

Zgłoszenia do konkursu można przesłać do 31 lipca 2018 r. za pomocą formularza na stronie www.esnc.eu

Najbliższe spotkanie informacyjne na temat konkursu odbędzie się 16 lipca 2018 w Krakowskim Parku Technologicznym. Więcej informacji o spotkaniu dostępnych jest na stronie: https://www.facebook.com/events/1669934276460610/ .
Laureaci polskiej edycji mogą liczyć na zwrot kosztów podróży i zakwaterowania podczas Międzynarodowej Gali Finałowej w Marsylii oraz na wsparcie techniczne, biznesowe i przestrzeń biurową w dalszej pracy nad pomysłem.
Organizatorem polskiej edycji konkursu jest spółka Blue Dot Solutions, a partnerami: fundusz Black Pearls VC, Krakowski Park Technologiczny i Fundacja Gdańsk Global. Międzynarodową edycję ESNC 2018 wspiera m.in. Europejska Agencja Kosmiczna (ESA), Agencja Europejskiego GNSS (GSA) i Komisja Europejska. Patroni honorowi: Ministerstwo Cyfryzacji, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Marszałek Województwa Pomorskiego – Mieczysław Struk i Polska Agencja Kosmiczna.
Informacje o konkursie dostępne są na stronie: www.esnc.eu

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.