Space Engineering and Technology Final Presentation Days

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu Europejskiej Agencji Kosmicznej pod nazwą Space Engineering and Technology Final Presentation Days (SET-FPD), które odbędzie się w terminie 13-14 listopada 2018 r.

Jest ono skierowane do przedstawicieli europejskiego sektora kosmicznego zarówno z obszaru przemysłu jak i środowiska naukowo-badawczego. Spotkanie w ESA-ESTEC ma na celu przedstawienie ostatnich osiągnięć w rozwoju zaawansowanych technologii dla misji kosmicznych. Podczas SET-FPD zaprezentowane zostaną ostatnio zrealizowane kontrakty technologiczne w ramach ESA. Dodatkowo udział w SET-FPD to świetna okazja do dyskusji na temat kierunków rozwoju technologii kosmicznych, strategii czy inwestycji w działalność B+R w obszarze kosmicznym.

Warto podkreślić, że SET-FPD to także możliwość zapoznania się z planami ESA w zakresie niektórych programów opcjonalnych – przewidziane są liczne prezentacje min.: ESA Exploration Outlook 2020, GSTP Evolution (Elements and Segmentaion), TDE Workplan Outlook 2019-2020.

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz rejestracji można znaleźć pod adresem: www.esa.int/Our_Activities/Space_Engineering_Technology/Shaping_the_Future/Space_Engineering_and_Technology_Final_Presentation_Days_at_ESTEC

Zachęcamy do udziału (liczba miejsc ograniczona).

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.