Spotkanie informacyjne na temat programów kosmicznych w Gdańsku

Polska Agencja Kosmiczna zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym aktualnych i przyszłych programów dostępnych dla podmiotów sektora kosmicznego. Wydarzenie odbędzie się w dniu 24 września 2018 r. w godzinach 10:00 - 15:30 w siedzibie Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego, Budynek „C”, sale A i B (parter), ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk.

Celem spotkania jest przekazanie informacji o wybranych, ważniejszych programach, w ramach których można realizować projekty służące rozwojowi technologii kosmicznych i realizacji prac badawczo-rozwojowych w tej dziedzinie. Zaprezentowane zostaną programy realizowane m.in. przez: Europejską Agencję Kosmiczną, Komisję Europejską, EUMETSAT, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Narodowe Centrum Nauki oraz Regionalne Programy Operacyjne.

W trakcie wydarzenia przedstawiciele Polskiej Agencji Kosmicznej oraz Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE przekażą ważniejsze zasady związane z udziałem w postępowaniach przetargowych lub konkursowych, związanych z aplikowaniem do wspomnianych programów. Spotkanie będzie też okazją do zaprezentowania współpracy międzynarodowej w sektorze kosmicznym na przykładzie Polski i Niemiec oraz wynikających z niej szans dla polskich podmiotów.

Agenda spotkania dostępna jest poniżej. Uprzejmie prosimy o potwierdzenie chęci udziału w spotkaniu poprzez wypełnienie poniższego formularza rejestracyjnego do dnia 19 września 2018 r.

Ilość miejsc ograniczona.

Serdecznie zapraszamy!

Formularz zgłoszeniowyUżywamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.