Szkolenie i warsztaty "How to write good proposals in response to an ESA Invitation to Tender for R&D activities"

Polska Agencja Kosmiczna wspólnie z Europejską Agencją Kosmiczną oraz Polską Delegacją do ESA organizują szkolenie i warsztaty "How to write good proposals in response to an ESA Invitation to Tender for R&D activities".

Warsztaty odbędą się w dniach 16 – 19 października 2018 roku w EuroCentrum Konferencyjnym (al. Jerozolimskie 134, Warszawa, budynek BETA, I piętro).

Do udziału w szkoleniu zapraszamy przedstawicieli podmiotów przemysłowych oraz jednostek naukowo-badawczych. Kurs przewiduje trzydniowe warsztaty z pisania wniosku projektowego do ESA oraz szkolenie ze standardów ECSS w dziedzinie „Space Project Management”. Zajęcia będą prowadzone w formie wykładów oraz warsztatów w kilkuosobowych grupach. Poprowadzą je eksperci Europejskiej Agencji Kosmicznej, wśród nich: Olivier Pin, Fabio Mazzaglia, Gian Lorenzo Casini, Gertrud Talvik oraz Stephane Combes.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o zgłaszanie udziału maksymalnie dwóch osób, reprezentujących dany podmiot (osoba zajmująca się tematyką techniczną bądź zarządzaniem projektami oraz osoba zajmująca się rozwojem biznesu lub aspektami prawnymi). Warsztaty polecane są dla osób posiadających doświadczenie w działalności w sektorze kosmicznym, a także w pisaniu wniosków do ESA (co powinno być wyraźnie zaznaczone w CV). Uczestnicy proszeni są do udziału w zajęciach z własnymi laptopami.

Kurs jest bezpłatny i prowadzony w języku angielskim. Po zakończeniu kursu uczestnicy otrzymają certyfikaty. Wymagana jest pełna obecność we wszystkich zajęciach.

Wszystkich zainteresowanych natomiast zapraszamy do udziału w części konferencyjnej kursu, która odbędzie się 16 października 2018 r., w godzinach 09:00 – 12:00.

Ponadto, po pierwszym dniu szkolenia, 16 października 2018 r. o godz. 18:00, odbędzie się HR Event, na który serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych pracą w sektorze kosmicznym. Wieczorna konferencja będzie poświęcona możliwościom współpracy z Europejską Agencją Kosmiczną. Swoje prezentacje wygłoszą przedstawiciele ESA oraz wybranych polskich podmiotów. Wydarzenie będzie zakończone poczęstunkiem oraz spotkaniem networkingowym, podczas którego będzie można porozmawiać z gośćmi z ESA oraz przedstawicielami polskiej delegacji.

REJESTRACJA ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA ZE WZGLĘDU NA WYCZERPANIE LICZBY MIEJSC

Do pobrania:


How To Write Good Proposals Agenda - HR Event
How To Write Good Proposals - Agenda - HR Event
How To Write Good Proposals Agenda - Training Course
How To Write Good Proposals - Agenda - Training Course

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.