HR Event w ramach szkolenia "How to write good proposals in response to an ESA Invitation to Tender for R&D activities"

Polska Agencja Kosmiczna wspólnie z Europejską Agencją Kosmiczną oraz Polską Delegacją do ESA organizują HR Event, konferencję dla osób zainteresowanych pracą w sektorze kosmicznym !

HR Event odbędzie się 16 października 2018 roku, o godz. 18:00 w EuroCentrum Konferencyjnym (al. Jerozolimskie 134, Warszawa, budynek BETA, I piętro).

Do udziału w konferencji zapraszamy wszystkich zainteresowanych pracą w sektorze kosmicznym. Wydarzenie jest skierowane do przedstawicieli podmiotów przemysłowych, jednostek naukowo-badawczych, a także do uczelni i studentów , którzy stoją przed wyborem swojej ścieżki kariery. Podczas HR Event swoje prezentację wygłoszą przedstawiciele ESA, którzy przedstawią perspektywy pracy i rozwoju kariery w Europejskiej Agencji Kosmicznej. Zaprezentowany zostanie program YGT - Young Graduate Trainee, w ramach którego można rozpocząć pracę w ESA. Ponadto, swoje doświadczenie we współpracy z ESA oraz odnośnie programu YGT zaprezentują aktualni i byli pracownicy ESA z Polski.

HR Event będzie także świetną okazją do rozmowy z ekspertami z Europejskiej Agencji Kosmicznej (m.in. Olivier Pin, Fabio Mazzaglia, Gian Lorenzo Casini, Gertrud Talvik oraz Stephane Combes), Polskiej Agencji Kosmicznej, przedstawicielami polskiej delegacji do ESA oraz przedstawicielami podmiotów z polskiego sektora kosmicznego

Ponadto, serdecznie zapraszamy na część otwartą szkolenia "How to write good proposals in response to an ESA Invitation to Tender for R&D activities" , która odbędzie się 16 października 2018 roku, w godzinach 09:00 - 12:00 .

Aby wziąć udział w wydarzenie prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego zamieszczonego poniżej i przesłanie na adres p. Patrycji Frąk (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Polska Agencja Kosmiczna zastrzega sobie prawo do zamknięcia rezerwacji z powodu ograniczonej liczby miejsc.

Do pobrania:


HR Event How To Write Good Proposals Agenda
How To Write Good Proposals - Agenda - HR Event
How To Write Good Proposals Agenda - Training Course
How To Write Good Proposals - Agenda - Training Course
Formularz rejestracyjny
Formularz rejestracyjny

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.