Wizyta przedstawicieli polskiego sektora kosmicznego w Rumunii

Zapraszamy do udziału w wizycie przedstawicieli polskiego sektora kosmicznego w Rumunii, która odbędzie się w dniach 14-15 listopada 2018 r. Organizatorami wyjazdu są: Rumuńska Agencja Kosmiczna (ROSA) oraz Polska Agencja Kosmiczna (PAK) we współpracy z Ministerstwem Spraw Zagranicznych RP.

Celem wizyty jest m. in. prezentacja potencjału i kompetencji firm i instytutów naukowo-badawczych z Polski i Rumunii oraz umożliwienie nawiązania kontaktów między podmiotami z obu krajów, a także rozmowy o współpracy instytucjonalnej pomiędzy PAK i ROSA. W trakcie wizyty planowane są: prezentacje polskich i rumuńskich podmiotów, rozmowy B2B, a także wizyta w czterech wybranych zakładach i instytutach naukowo-badawczych rumuńskiego sektora kosmicznego.

Szczegółowa agenda wizyty znajduje się w załączaniu. Poniżej znajdą Państwo link do skanu katalogu podmiotów rumuńskiego sektora kosmicznego: Katalogu podmiotów rumuńskiego sektora kosmicznego

Informujemy ponadto, że dojazd i nocleg podmioty pokrywają we własnym zakresie a kwestie logistyczne (transport) na miejscu organizuje strona rumuńska.

Zgłoszenia udziału na załączonym formularzu prosimy przesyłać do 31.10.2018 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Prosimy szczególnie o wskazanie podmiotów z Rumunii ujętych w ww. katalogu, z którymi chcieliby Państwo odbyć rozmowy bilateralne.


Szczegółowych informacji na ten temat udzielają:

Joanna Bankiewicz
Specjalista
w Departamencie Strategii i Współpracy Międzynarodowej
Polskiej Agencji Kosmicznej
tel.: +48 22 380 15 57
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

oraz

Zbigniew Burdzy
Główny Specjalista
w Departamencie Strategii i Współpracy Międzynarodowej
Polskiej Agencji Kosmicznej
tel.: +48 22 380 01 53
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Doc IconDoc Icon
Wizyta firm i instytucji sektora kosmicznego w Rumunii - Formularz
Pdf IconPdf Icon
Wizyta w Rumunii - 14-15 listopada 2018 - agenda

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.