Briefing z udziałem polskich delegatów do ESA

W dniu 10 grudnia 2018 r., w Centrum Belweder-Klonowa przy ul. Flory 2 w Warszawie odbędzie się kolejny briefing z udziałem polskich delegatów do rad programowych i komitetów Europejskiej Agencji Kosmicznej. Briefing skierowany jest do przedsiębiorców oraz przedstawicieli jednostek naukowo-badawczych działających w sektorze kosmicznym bądź zainteresowanych rozpoczęciem takiej działalności.

W czasie spotkania zostaną przekazane aktualne informacje o ważniejszych zagadnieniach omawianych na posiedzeniach rad programowych i komitetach ESA w drugiej połowie 2018 r. Zachęcamy Państwa do sformułowania pytań do prelegentów oraz tematów, które Państwa zdaniem powinny zostać poruszone podczas spotkania, i wpisania ich do formularza rejestracyjnego.

Poniżej publikujemy wstępną agendę spotkania.

Pdf IconPdf Icon
Briefing z udziałem polskich delegatów do ESA

Osoby zainteresowane uczestnictwem w briefingu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego do dnia 6 grudnia br., godz. 12:00

Formularz zgłoszeniowyUżywamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.