Nabór do programu stażowego w ESA (YGT) dla absolwentów

Ruszyła rekrutacja do programu stażowego Europejskiej Agencji Kosmicznej (ESA) - Young Graduate Trainee (YGT). Program oferuje unikalne doświadczenie w obszarze projektowania i realizacji misji kosmicznych. Program kierowany jest do tegorocznych absolwentów, oraz wszystkich tych, którzy jeszcze w tym roku akademickim uzyskają dyplom uczelni wyższej.

W ofercie agencji znajduje się ponad 100 rocznych staży w różnych dziedzinach nauki i techniki. Program kierowany jest głownie do młodych inżynierów i naukowców znajdujących się na początku zawodowej kariery i oferuje staże w niemal wszystkich placówkach agencji. Poza unikalnym doświadczeniem kusić może wygrodzenia na poziomie 2300 Euro miesięcznie wolne od podatków. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie agencji: Young Graduate Trainee

Rekrutacja trwa do 16.12.2018.
Powodzenia!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.