Dni przemysłu poświęcone programowi NAVISP

Polska Agencja Kosmiczna zaprasza wszystkie zainteresowane osoby na dni przemysłu poświęcone programowi NAVISP, które odbędą się 17 i 18 stycznia 2019 r. w ESTEC (Holandia).

Głównym celem programu NAVISP jest kreowanie innowacyjnych rozwiązań przeznaczonych na potrzeby nawigacji satelitarnej przy wsparciu państw partycypujących i przemysłu. NAVISP jest elementem wspierającym europejski system GNSS, w ramach programu Galileo oraz systemu EGNOS i innych przedsięwzięć związanych z rozwojem nawigacji.

Polska partycypuje w projekcie „Element 2” programu NAVISP, który odpowiada za utrzymanie oraz poprawę konkurencyjności przemysłu na światowym rynku nawigacji satelitarnej. W ramach tego obszaru przemysł identyfikuje i rozwija działania w segmencie kosmicznym, naziemnym oraz związanym z potrzebami użytkowników. Realizacja podjętych działań ma na celu wytworzenie produktu, który powinien być przygotowany do komercyjnego zastosowania na rynku.

Szczegóły na stronie NAVISP Poniżej do pobrania ulotka informacyjna:

Pdf IconPdf Icon
NAVISP - ulotka

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.