Szkolenie „Product Assurance w projektach ESA” dla sektora kosmicznego

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniu „Product Assurance w projektach ESA”. Szkolenie odbędzie się 22-23 stycznia 2019 r., w godzinach 09:00 – 18:00, w Eurocentrum Konferencyjnym (al. Jerozolimskie 134, Warszawa).

Szkolenie poprowadzą eksperci z Europejskiej Agencji Kosmicznej. Dwudniowy kurs będzie dotyczył tematyki Product Assurance w projektach ESA. Podczas szkolenia zostaną omówione zasady implementacji procesów związanych z zapewnieniem norm jakości produktu w projektach Europejskiej Agencji Kosmicznej. Przedstawiciele ESA zaprezentują także praktyczne przykłady wpływu zasad Product Assurance na projekt. Podstawowe i ogólne zagadnienia zostaną przedstawione pierwszego dnia kursu. Następnego dnia zostaną poprowadzone równolegle dwa bloki tematyczne analizujące bardziej szczegółowo temat jakości produktu w kontekście projektów typu Hardware oraz Software. Osoby zainteresowane szkoleniem prosimy o wybranie w trakcie rejestracji jednego z bloków tematycznych, w którym chcą uczestniczyć.

Szkolenie jest skierowane do wszystkich osób, które pracują w sektorze kosmicznym, mają już doświadczenie związane z projektami kosmicznymi i mają zamiar w przyszłości realizować kolejne. W przypadku chęci uczestnictwa w bloku tematycznym dotyczącym Software PA, rekomendowane są osoby z doświadczeniem w dziedzinie Software Engineering.

Kurs jest bezpłatny i prowadzony w języku angielskim.

Polska Agencja Kosmiczna zastrzega sobie prawo do zamknięcia rejestracji w związku z ograniczoną liczbą miejsc.

Poniżej do pobrania agenda spotkania:

Pdf IconPdf Icon
Agenda szkolenia „Product Assurance w projektach ESA”

Informujemy, że ze względu na ograniczoną liczbę miejsc rejestracja została zamknięta.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.